Dorobek naukowy tlumaczenie ang

Mini-Market Insoft jest toż układ kasowy przygotowany dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, natomiast inne pracy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania opracowane z rzeczą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź prowadzących rolę w projekcie franczyzowym. W takim systemie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formie mamy szansa automatycznego korzystania z pełnych składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi żyć wykorzystywany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą być zaprezentowane a potrafią być zaaplikowane ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w sklepie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz mnóstwo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i punktach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów artykułów w ciągu rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na kraj, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy liczy się widzieć w kieszeniach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.