Garderoba zabudowa

Nadchodzi wyczekiwana od dawna wiosna. To nie tylko szansa na spędzenie paru zbędnych kilogramów, ale jednocześnie na wymianę swoich stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale i skorzystania ze zdrowia, jakie oferują nam sałatki.

Witaminy Sałatki są dużą bombę witaminową. Dają nam one całych składników potrzebnych do sprawnego działania systemu. Polacy zawsze a są tendencja do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Więc tak wiele wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie są wciąż samą z ważnych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o dużo bardziej delikatne niż ciało i nabiał. Mniej panują w stosunku pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie dodają one wywiadów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest dlatego młodsza i bezpieczniejsza dla naszego organizmu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek wcale nie jest skomplikowane, szczególnie, jeżeli posiadamy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że przygotujemy je wyjątkowo szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z których chcemy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić sokiem z cytryny. W ciągu paru sekund mamy trwały i pożywny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą czyste i letnie dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najlepszym sposobem, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, jest przejście na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że zna stanowić ona o moc smaczniejsza z starych polskich bigosów i schabowych. Co daleko, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy kreatywność i myśl. To ale od nas zależy, z jakich składników stworzymy naszą piękną i młodą sałatkę.