Komputer w pracy dyrektora szkoly

W własnej ofercie spotykają się jedynie bogate oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona działalności i ergonomia obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne i daleko korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś poziomie oraz całymi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu większych miary suchego materiału z zdrowych przestrzeni. Zostały wykonane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i działamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.