Krajalnica hartmann

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i delikatne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klas Krajalnica została przeprowadzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i pracę maszyny. Materiały z których odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały wyprodukowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej urządzona w profesjonalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak osiąga się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.