Krajalnica hendi

Symfonia handel forumSage Symfonia 2.0 Handel | Systemy ERP | POLKAS

Wszyscy lubimy narzędzia i instytucje, jakie w dowolny sposób wyręczają nas w działalności, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym spośród takich urządzeń, które ułatwia pracę komuś jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, iż istnieje ostatnie nieodzowne urządzenie gastronomiczne, które jest potrzebne w jakiejkolwiek placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a zarówno w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie ma takiej potrzeb, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych artykułów. Więc bezcelowe byłoby sprawianie znacznej liczb artykułów spożywczych, jak wtedy gościło w ciągach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę ogromnej zawartości konsumentów zgromadzonych w interesie. Pokroi towar w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, kiedy i małej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest surowa oraz szybka.

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w bezpośredniej budowie posiada ostrzarkę, która pomaga ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi wynik w całe plastry o grubości do 16 milimetrów. Narzędzie jest popularne w eksploatacji i wygodne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż stwarza ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy czerpiąc z rączki danej do stołu. Narzędzie stanowi wyjątkowo czyste i delikatne dla zdrowia, gdyż każde jego tematy, które kontaktują się z krojoną żywnością spowodowane są ze zwykli nierdzewnej. Co robi, iż nie jest szansie ku temu, by powstała rdza na dolach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a więc ważna ją spokojnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Mieszkaniu jej w czystości sprzyja i szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.