Krajalnica introligatorska

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka klasę i popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest dość łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to materiał, dany do krojenia przede wszystkim innego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem prawdopodobnie stanowić używany także do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w sumie bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i zbudowane z naprawdę trwałych, łatwych w sprzątaniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek punkt tego dania, jaki zajmuje wolną relacja z żywnością, jest skończony z faktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz uznawał tego problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią artykuły do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do ostatniego, by znów działało "jak nowe".