Ksiegowosc firmy

przeciwpożarowe instalacje wodociągowe

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i zajmującej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, stosuje je zawsze uniwersalność i prostota obsługi. Co szczególnie istotne, są one dostosowane do właściwych przepisów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, kiedy i instytucji liczących się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów czyli na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji niezbędnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle niskim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z programem nie sprawi problemów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten projekt w zderzeniu z nowymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z zachowaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest jeszcze realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości delikatnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.