L4 w ciazy od kiedy

Wszystka kobieta posiada jakieś zaangażowania i zachowania. Część z dalekich mam, pouczanych przez przyjaciół oraz rodzinę, jest gotowych, że w klimacie tych ważnych 9 miesięcy będzie wymagało wrócić z większej dawki aktywności, gdyż może toż zagrozić mieszkaniu i zdrowiu przyszłego życia. Po stronie to reguła, aczkolwiek nie oznacza to, że inne mamy powinny przez całą ciążę być swoim powiększającym się brzuszkiem do władze i wyłącznie nic nie robić. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które kobiety nawet w ciąży mogą tworzyć, oraz sugerujemy, z czego akuratnie chwilowo zrezygnować.

Przede wszystkim, pytaj o siebie, przyjmuj witaminy, a przede każdym kwas foliowy. Rozważ również zmianę diety, jeżeli nie odżywiasz się wystarczająco zdrowo. Niezbędne dlatego będzie podniesienie poziomu ważnych i zysków w ciąży, w szczególności brokułów, brukselek i grochu wykonywanych na parze. Miej też, aby nie pożywać za dużo cytrusów. Nie pozwalaj jeszcze z wynikami, bo ich zapas w ciąży może doprowadzić do późniejszej cukrzycy dziecka. Pij również bardzo wody niegazowanej.

Nie zapominaj i o sporcie. Możesz spokojnie ćwiczyć jogę, proste ćwiczenia rozciągające (bez problemu znajdziesz lekkie zestawy ćwiczeń dla kobiet w chce na internecie), spaceruj. Jeśli choć jesteś miłośniczką sportów wyczynowych albo ekstremalnych, będziesz zmuszona spośród nich właśnie zrezygnować. Tak samo sprawa wygląda z e spotami, w których łatwo o kontuzję oraz duże wypadki, na przykład karate albo jazda na nartach. Jeśli jednak jesteś wątpliwości co do nauki sportowej, którą lubisz wykonywać, skonsultuj się z lekarzem, on na widać ci poradzi i czy pomoże dopasować zestaw domowych ćwiczeń, jakie nie zagrożą ani tobie, ani dziecku.

Jeśli natomiast idzie o środki upiększające – chwilowo zwolnij z farbowania włosów. Substancje chemiczne zawarte w farbach mogą bowiem wejść do organizmu dziecka i poważnie uszkodzić jego dobry rozwój. Nie pozostawiaj również, że zdecydowanie nie można ci ogrzewać i pić alkoholu! Że zatem sprawić do dużych zmian i wad własnych dziecka, także poronień. Unikaj również osób palących i zadymionych miejsc.