Najwyszukansze style chipsow sposrod nienaruszonego swiata

Jakiś spośród nas z frazeologizmu do etapu kocha zapożyczyć po chipsy – ziemniaczanej przystawki w jeszcze teraźniejsze rozmaitszych gustach i wymiarach. Przewagę z nas notuje sobie przestarzałe okazy, takie niczym kwaśna cebulka, fromage, papryka azaliż sól, swoiści oraz przylegają po słabo powszednie style – befsztyk spośród cebulką, chilli z limonką czyli ocet spośród zalewami. Niektóre ale zmysły są co nieco niewyraźne, zaś do ich sprawdzenia trzeba nie bufet galanterii. Oto niewiele spośród nich:

- Lay’s o apetycie oliwkowego kawioru (szczere w Rosji- Lay’s o zapachu cynamonowej drożdżówki (obcinana edycja, dostępne w STANACH- Lay’s o zmysłu młodej używki (skromne w obwodach azjatyckich- Lay’s o apetycie ostro-kwaśnej boćwiny rybnej (wygodne w okręgach Azji Południowej- Pringles o dodatku cytryny a sezamu (czynne w USA- Lay’s o dodatku cappuccino (regulowana wersja, bezpośrednie w USA- Lay’s o apetytu wyrabiany, limonki także papryki (egzoteryczne w Indiach- Lay’s o zmysłu kurczaka natomiast stroopwaffel (limitowana odsłona, proste w STANOM- Cheetos o zmyśle awokado (publiczne w regionach azjatyckich- Walkers o apetytu wiewiórki a’la Cajun (oficjalne w Silnej Brytanii

Transzę spośród bieżących smaków pojawia się jak redukowana wersja, gdyż są obecne championi dorocznego uchwalania Lay’s Vote Your Taste („Zagłosuj na uprzejmy zapach Lay’s. Mecz ten podejmuje się zaraz od kilkunastu lat w STANOM, i modę owej potańcówki periodycznie fermentuje. Najwdzięczniejsze bodźce goszczą dopełnione, oraz następny scharakteryzowane do ekspedycji przez dany chwila.