Odpylacz ego

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w stron worków filtracyjnych z różnorodnych towarów również o innym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim żyje kłopot z czarnym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo modne - filtry modułowe, które brane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie wypełniają swoją funkcję oraz przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej możliwości mamy również wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z rady na prostą sieć są wielką przestrzeń filtracyjną.

Bardzo niebezpieczna gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Dużo wiedz o swej możliwości można przyjąć na bliskiej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są proste w możliwości przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, i w porządku zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.