Plan finansowy jednostki samorzadu terytorialnego

Symfonia pomysł to pakiet, który działa zarządzanie w niewielkich i niewielkich firmach. Jest o pierwszy polski zintegrowany pakiet, który stał napisany specjalnie dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to działa w prowadzeniu firmy w jej naturalnej praktyk w sprawie ewidencji i obsługi wydarzeń gospodarczych.

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe uznaje za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa. Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w znaczącym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i psychicznych. Moduł Kadry natomiast Płace służy do prowadzenia wynagrodzeniami oraz danymi ludzi. Dzięki nim można łatwo obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Poprawia on w zwróceniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów. Aplikacja Handel pomaga w kwestii sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu stoi możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest konieczna dla firm będących kilka oddziałów a w duzi zgodna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest zatrudniany w oddziałach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które powodują księgowość uproszczoną. Umożliwia on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z programem Płatnik). Dzięki niemu wolno wykonywać rozrachunki z urzędami i pracownikami. W licznym stopniu ułatwia analizy dochodowości.