Program enova download

Enowa to pomysł płacowo – kadrowy oddany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współpracuje z Programem Płatnika, Rejestratorami Czasu Rzeczy i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia należyte wymagania polskiego ustawodawstwa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

Dział kadr to zwiększona ewidencja osobowa pozwalająca na komentarz i wgląd do informacji takich, jak: dane człowieka czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne a dane podatkowe – koszt oraz przysługujące ulgi. Enova kupi na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu dopuszczalne jest wręczenie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje idą na realizację dodatkowych wypłat, ustalenie czasu pracy oraz zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą drogą są ergonomiczne kalendarze, które zezwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od dawnego grafiku – obecności i nieobecności oraz pomoc z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia stworzenie na podstawie zamieszczonych danych wydruków różnego typu sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich zmianę w tamtym programie.
Enova to projekt płacowo – kadrowy godny polecenia. Spokojny i pożyteczny w obsłudze. Raporty z listy wyświetlanych danych można generować w częsty sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do organizmu z Excela. Każdy element wprowadzanych danych pozwala na założenie dowolnego zestawienia. Sposób jest niedrogi w obsłudze. Zakup pomysłu toż tak inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie użycie to dobra inwestycja w bliski cenny czas oraz finanse.