Program komputerowy biblioteka

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zużywany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova odpowiada na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to pozycja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania może istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w specjalizacji i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona właściwością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest otrzymywana w budowie opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Idealne wyjście dla małych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest kontynuowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skory do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które działa, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i sprzyja takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".