Program ksiegowy dla laika

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w towarzystwu Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Istnieją także firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania oraz możliwości w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Idzie na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem pomysłu jest moduł Płace. Stosuje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala oraz na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne stanowić znacznie atrakcyjna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i chciane kolei w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po prostu nie przybyć do grupie klasycznej.