Program ksiegowy optima cena

ceag exZobacz naszą stronę www

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy komputerowe wspomaga wszystkie szczeble zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp różnią się na modułowe i zintegrowane. Ważnym elementem poszczególnych elementów jest zgodna baza danych. Elementy te dotyczą innych obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Programem działającym w oparciu o sposób erp jest Optima. W wyjątkowy sposób kojarzy ze sobą poszczególne procesy funkcjonujące w spółce. Moduły odpowiedzialne są w będących kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na stosowanie z nauki spośród działu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) i działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Kupi na prowadzenie magazynem i wydawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W bliski sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace oraz Kadry Plus wykorzystywane jest malutkim i małym firmom, dzięki regularnym aktualizacjom prawnym, pozwoli na zachowanie rachunków zgodnie z obowiązującymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i komentarze do umów. Pozwala dokonywać korekty do list płacowych, rozliczać wszelkie ludzie umów cywilno prawnych i tworzenie informacji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe kierowane jest kobietom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie dodaje się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy stanowi w pełni połączony z programem Comarch ERP Optima.

Zastosowane systemy erp serwis są elastyczne, ich posiadanie upraszczają procedury obecne w korporacji, zezwalają na oszczędzenie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W obiektu bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem danego programu warto wziąć wersję demo otwartą na stronie internetowej.