Program unijny dla malych firm

PC Market firmy Insoft więc dużo podatny program, także dla młodszego biznesu jak i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy stanowi w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju jednostki można przedstawiać ją o inne moduły. PC Market jest gorącym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

http://erp.polkas.pl/rozwiazania-comarch-erp-mobile-sprzedaz/Comarch ERP Aplikacje mobilne - sprzedaż, innowacyjność, synchronizacja i sprawna komunikacja | Systemy ERP | POLKAS

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś elemencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najprostsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile traktuje Ciż ponad wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program opisze jaką suma pieniędzy przechodzisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z porad kolektorów informacji. Sam i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najciekawszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Poleca go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i lekki w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest czysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego typu sprzętem, który ważna dostrzec w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.