Przygotowanie do slubu youtube

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu istnieje ważnym przeżyciem. Zaś nie zależy to z tego czy ślub korzystamy z rozsądku albo jest zatem polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w obrębie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wielkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne prac o których pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli należy o suknię kobietę więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak zapewniał, dużo się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W ruchu z obecnym obrączki ślubne też wymagały być zatrzymane w współczesnym poziomu. Wymyśliliśmy, że ma wówczas żyć powiązanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa tendencja także recepta na zachowanie palców do nowej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie niczym inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to typowa nowość. Wszak który facet chce mieć lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie nosili w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały same dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub zaś ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, iż to coraz nie są te poważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w obecnym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na dobry ślub przyjdzie. W końcu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były drogie. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten okropny dzień. Pogoda była wyjątkowa, słońce świeciło, co prawdopodobnie jest pomocnym zwiastunem na przyszłość. Nie pozwalam żadnych przesądów, przecież tenże dużo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co było zasługą mojej matki i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w tyle te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli szybko partnerem i żoną. Stanowili daleko pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było efektu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Toż stanowił niewątpliwie dobry dzień.