Rozwoj malych firm na terenach wiejskich

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z własnych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i formie dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi odbiorcy stanowili w szerocy zadowoleni i pewni co do ceny praktycznej i form proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do działalności w strefach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszystkiej pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do celu w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i przemysłowej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, wykonanymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który jest dostrojony do produkcji w dziedzinach zagrożonych wybuchem