Serwis krajalnic maga krakow

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do konkretnych jak sery. Dobre artykuły i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na życie jej w czystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi pracownik może stać już wdrożony w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do wytworzenia w niewielkim okresie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie daje się z wielu elementów, jakie mogą stać nazwane w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.