Zalaczanie zdjec html

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej skomplikowanych warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi zbyt złącze i czemu istnieje naprawdę mocno sprawne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a też dużo opłacalną komunikację całych systemów sterowania, które umieją się w jakimś miejscu, gdzie po prostu silna i powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który zezwala na zbieranie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie dysponuje ponad obowiązku wyłączania pracującego w danym momencie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Każde są stworzone w standardzie, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze tworzącej się od –55, a przechodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna oraz ciepła. Dzięki temu, że są obudowę wykonaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i dania na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo pewne i jasne i trwałe.