Zarzadzanie przedsiebiorstwem rolniczym

Program comarch xl stanowi obecne rozbudowany system klasy ERP wspomagający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest rozpowszechniane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do ważnych firm mających moc oddziałów na pełnym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej sfery są znane w następujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa:
– obsługa i rozliczenia księgowe,
– gospodarka i wydawanie stanem magazynowym,
– obieg prywatny oraz otwarty dokumentów,
– analizy wewnętrznych procesów firmowych,
– sprzedaż i kierowanie relacjami z klientem końcowym,
– obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl określam się bardzo rozbudowanymi danymi oraz ma budowę modułową.
Daję to olbrzymie możliwości budowania rozwiązania przystosowanego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa.
Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą.
System firmy comarch jest dostosowywany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest zdolną analizą wszystkich procesów i też potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie umożliwia na osiągnięcie wielkiej wydajności w towarzystwie.
Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję także sposób w kształtu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową.
Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie stanowi konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz utrzymania oprogramowania.
Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych.
Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy i zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego.
Obecnie program comarch xl jest używany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka.
Najwięksi klienci to:
– Kupiec
– VOX składy budowlane